Mapa stránky Prejsť na obsah Kontakt

Námety hier a aktivít v prevencii závislostí - prevencia v praxi

27.03.2007

"PhDr.Ingrid Hupková, PhD, riaditeľka Kabinetu sociálnej prevencie a PhDr.Barbora Kuchárová z OZ Prima sú autorkami publikácie Prevencia v praxi - Námety hier a aktivít prevencie závislostí. "

Kabinet sociálnej prevencie  Národného osvetového centra  je zainteresovaným  a pravdepodobne aj širšej verejnosti  známy menežmentom už viac ako desiatich ročníkov súťaže " Prečo som na svete rád/rada" a v ostatnej dobe aj významnou edičnou činnosťou v oblasti informovanosti a prevencie kriminality, užívania nelegálnych látok, alkoholu, legálnych drog  a nelátkových závislostí.

PhDr.Ingrid Hupková, PhD, riaditeľka Kabinetu sociálnej prevencie a  PhDr.Barbora Kuchárová z OZ Prima sú autorkami publikácie Prevencia v praxi - Námety  hier a aktivít prevencie závislostí, ktorá vychádza s finančnou podporou Protidrogového fondu.
Podľa recenzentky  publikácie je z vybraných hier "cítiť", že zážitkový spôsob skupinovej práce je autorkám blízky a vidia v ňom zmysel. Autorky jednoducho vedia, o čom píšu, a ich práca má okrem "srdca" i "hlavu a pätu"...
Viac podrobností o užitočnej  publikácií nájdete tu.

nk070327

Zdieľať

     

Drogová situácia v EU

Adresa

Ministerstvo zdravotníctva SR
Odbor koordinácie protidrogovej stratégie a monitorovania drog
Limbová 2
837 52 Bratislava