Mapa stránky Prejsť na obsah Kontakt

Privyrábali si výrobou a predajom drog, polícia im klepla po prstoch

16.11.2020

Martinský vyšetrovateľ obvinil troch mužov a jednu ženu.

14. nov 2020 o 14:42 (RED)

 

Toto sa našlo pri domovej prehliadke.Toto sa našlo pri domovej prehliadke. (Zdroj: KR PZ SR ZA)

 

ŽILINA, MARTIN. Kriminalisti z Krajského riaditeľstva policajného zboru Žiline spoločne s martinskou políciou vykonali v uplynulých dňoch akciu zameranú na odhaľovanie drogovej trestnej činnosti.

Záťah policajtov (6 fotografií)

„Pri akcii zadržali troch mužov vo veku 42,31 a 26 rokov a jednu ženu (24). Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Martine dvoch mužov (42,31) obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

 

Ďalšieho 26-ročného muža a 24-ročnú ženu obvinil zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi,“ informuje žilinská krajská polícia na svojej facebookovej stránke.Drogy boli pri domovej prehliadke zaistené a zaslané na kriminalistickú expertízu. Podľa predbežných výsledkov bola v zaistenej látke zistená prítomnosť metamfetamínu. Zo zaisteného množstva by bolo možné pripraviť minimálne 260 bežných jednotlivých dávok drogy.Čítajte viac:TU

Zdieľať

     

Drogová situácia v EU

Adresa

Ministerstvo zdravotníctva SR
Odbor koordinácie protidrogovej stratégie a monitorovania drog
Limbová 2
837 52 Bratislava