Mapa stránky Prejsť na obsah Kontakt

Detaily zo zadržania markizáčky Lucie a jej snúbenca

12.10.1990

BRATISLAVA - Ako sme dnes ráno na stránke Topky.sk informovali, markizácka nevesta Lucia Hlinková má obrovský problém. Uplynulý piatok ju podľa našich informácií spolu so snúbencom a ďalšou ženou zadržala polícia. A takto prebiehal nekompromisný zásah bratislavského komanda!

V sobotu bratislavskí policajti zasahovali pri záťahu na dílerov drog, počas ktorého zadržali a následne aj obvinili tri osoby. Ako sa nám podarilo zistiť, medzi nimi aj markizácku nevestu zo Svadby na prvý pohľad Luciu Hlinkovú.

Spolu s ňou zbalili aj jej snúbenca Mareka. „Už pár mesiacov operatívno-pátracou činnosťou sledovali a dokumentovali činnosť osôb, ktoré mali predávať drogy na území celého Bratislavského kraja. Po získaní všetkých potrebných informácií a súhlasu sudcu zrealizovali koncom týždňa v spolupráci s bratislavským pohotovostným policajným útvarom policajnú akciu,” informovala polícia. 

Muži zákona vykonali domové prehliadky v chatovej oblasti Žabí Majer a takisto v byte v Pezinku. Počas akcie zadržali štyri podozrivé osoby a dôkazný materiál, okrem iného aj kryštalické látky a rôzne pomôcky k užívaniu drog. „Zo štyroch zadržaných osôb, jedného muža a dve ženy, už vyšetrovateľ Policajného zboru na základe zabezpečených dôkazov obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Obvinenému M. D. z Bratislavy, obvinenej L. H. z okresu Prievidza a M. I. z Malinova hrozí v prípade preukázania viny pred súdom trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov,” uviedla v stanovisku polícia. 

 

Viac: TU

Zdieľať

     

Drogová situácia v EU

Adresa

Ministerstvo zdravotníctva SR
Odbor koordinácie protidrogovej stratégie a monitorovania drog
Limbová 2
837 52 Bratislava