Mapa stránky Prejsť na obsah Kontakt

Polícia rozbila albánsko-slovenský gang narkomafie

18.07.2005

"Polícia rozbila albánsko slovenský gang narkomafie. Štvorica zadržaných mužov sa špecializovala na obchod s kokaínom. Na rôznych miestach mali poskrývané veľké množstvo tejto drogy, za ktorú by teraz dostali milióny. Hrozí im 8 až 15 ročné väzenie."

Ľ. BAJANÍK, moderátor:
"Polícia rozbila albánsko slovenský gang narkomafie. Štvorica zadržaných  mužov  sa  špecializovala  na  obchod  s kokaínom. Na rôznych miestach mali poskrývané  veľké množstvo tejto drogy,  za ktorú by teraz dostali milióny. Hrozí im 8  až 15 ročné väzenie."

J. PETROVIČ, redaktor:
"Policajti prehľadali päť  bytov, chaty a  autá organizovanej skupiny  zo  Žiliny.  V  špeciálne  upravených skrýšach našli 300 gramov vysoko koncentrovaného kokaínu a 700 gramov prísad. S takým množstvom by gang zaplavil trh s drogami."

Jaroslav SPIŠIAK, 1. viceprezident PZ SR:
"Minimálne 18 200 dávok jednotného, jednotlivého použitia, čo zhruba predstavuje na čiernom  trhu sumu 7,2 milióna  slovenských korún."

J. PETROVIČ:
"Gangu šéfoval 58 ročný slovenský občan albánskeho pôvodu. Na obchodoch sa podieľal aj jeho syn. Najmä otca považujú  policajti za veľkú rybu."

J. SPIŠIAK:
"Je to jedna z kľúčových osôb albánskej komunity zaoberajúcej sa touto trestnou činnosťou."

J. PETROVIČ:
"Policajti   zadržali   aj   dvoch   Slovákov,   ktorí  drogy odovzdávali ďalším dílerom."

STORIN

Zdieľať

     

Drogová situácia v EU

Adresa

Ministerstvo zdravotníctva SR
Odbor koordinácie protidrogovej stratégie a monitorovania drog
Limbová 2
837 52 Bratislava