Tto srnka funguje v ubovonom prehliadai, najlepie vak vyzer v prehliadaoch podporujcich HTML 4.0 a CSS 2. Ak tate tto sprvu, v prehliada zrejme dostatone nepodporuje CSS. Strnku vidte bez pokroilejieho formtovania, ale s plne prstupnm kompletnm obsahom.

Slovensky Slovensky        English English
Pondelok, 17. február 2020
 
 

Rodina bez cigariet

5.11.2014

Celoslovenská výtvarná súťaž: Rodina bez cigariet III. ročník - pozvánka na vernisáž

           

            Občianske združenie Rodina a spoločnosť organizovala  v školskom roku  2014/2015 ďalší ročník výtvarnej súťaže: Rodina bez cigariet. Úlohou bolo  vytvoriť výtvarnú prácu zameranú na nasledovné témy: zdravý životný štýl a prezentovať negatívny postoj k fajčeniu resp. k iným návykovým látkam.

20.novembra 2014 sa uskutoční v Skalici vernisáž výstavy výtvarných prác na danú tému s krátkym kultúrnym programom a oceňovaním víťazov súťaže.

Podrobnosti najdete v pozvánke

           

           

Avízo na  celoslovenskú výtvarnú súťaž: Rodina bez cigariet III. ročník, zverejnené 1.10.2014

V tomto ročníku sme okrem  internetovej súťaže pre celé Slovensko, kde sa víťaz vyberá na základe internetového hlasovania pridali ďalšiu kategóriu :  celoslovenská výtvarná súťaž pre žiakov základných škôl a ZUŠ, kde o víťazovi rozhoduje odborná porota zložená z členov klubu Skalických výtvarníkov. Víťazné práce z prvých dvoch ročníkov súťaže, ktoré táto porota vybrala si môžte pozrieť na webových stránkach: www.rodinabezcigariet.sk v ponuke archív. Hlavná cena v tejto umeleckej kategórii je  značkový tablet v hodnote 100 eur. 

            O 3 smartfóny s populárnym operačným systémom android sa bude bojovať v IV. kategórii : internetová súťaž projektu Rodina bez cigariet III. ročník. Po krátkom registrovaní na webových stránkach www.rodinabezcigariet.sk , môžu používatelia poslať svoju výtvarnú prácu do súťaže cez predvolený formulár, alebo môžu hlasovať za  víťaza súťaže. Pre hromadné posielanie obrázkov pre ZUŠ, alebo základné školy je možnosť odoslať práce na e-mail  združenia. Súťažné príspevky si môžu používatelia facebooku pozrieť aj na našom profile: www.facebook.com/RodinaBezCigariet .

Presné pravidlá súťaže a bližšie informácie o súťaži si záujemci môžu pozrieť na našich webových stránkach, alebo na facebookovom profile. 

 

            Naším cieľom je propagovať Národnú protidrogovú stratégiu Slovenskej republiky a  poukázať na závažný spoločenský problém užívania návykových látok medzi čoraz mladšiu skupinou detí.

Realizované s finančnou podporou Ministerstva zdravotníctva SR – v rámci účelovej dotácie na podporu protidrogových aktivít pre rok 2014

 

 

Košický kraj Prešovský kraj Banskobystrický kraj Nitriansky kraj Žilinský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Bratislavský kraj
Vyberte si poradňu alebo kontaktné cetrum, ktoré je vám najbližšie
Preventívne programy

Online hry

Kalendár podujatí
Február 2020
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
 
 
Odkazy