Tto srnka funguje v ubovonom prehliadai, najlepie vak vyzer v prehliadaoch podporujcich HTML 4.0 a CSS 2. Ak tate tto sprvu, v prehliada zrejme dostatone nepodporuje CSS. Strnku vidte bez pokroilejieho formtovania, ale s plne prstupnm kompletnm obsahom.

Slovensky Slovensky        English English
Nedeľa, 27. máj 2018
 
 

Medzinárodný týždeň priateľstva

Televízna stanica STV 2; Správy z regiónov; 18.25; 2 min.; ZEMANČÍK R., ŠKARBOVÁ V., 21.2.2007

R. ZEMANČÍK, redaktor:
"Medzinárodný týždeň priateľstva, ktorý prebieha v týchto dňoch, inšpiroval Inštitút kultúry a športu a Banskobystrický samosprávny kraj k tomu, aby zorganizoval prvú detskú konferenciu s témou - Drogy a rasizmus zabíjajú, šport spája."

V. ŠKARBOVÁ, redaktorka:
"Droga sa stala realitou súčasnosti. Svet umelého raja je nesmierne príťažlivý a lákavý. Najviac ohrozenou skupinou sú deti a mladí ľudia. Vyše 300 ich prišlo do Banskej Bystrice na prvú detskú protidrogovú konferenciu."

E. ČERNÁ, OZ Hlavný stan nádeje:
"Pretože je iné keď ja požiadam mladého človeka aby našiel iný spôsob života, aby sa vyhol droge, ako keď mu to poradí jeho kamarát."

V. ŠKARBOVÁ:
"Priateľ priateľovi, vrstovník vrstovníkovi skôr uverí aké nebezpečenstvo skrývajú alkohol, cigarety, drogy, ale aj závislosť na mobile, počítači, hracom automate, jedle či nakupovaní."

J. ZÁSKALAN, psychológ:
"V prípade, že niečo takéto zbadajú, alebo vidia, tak to posunú ďalej. Povedia o tom rodičom alebo človeku, ktorý je nejakým spôsobom zodpovedný a kompetentný a môže začať v tejto veci konať."

V. ŠKARBOVÁ:
"Najlepšou prevenciou pred drogami je šport. Tí, ktorí pravidelne športujú vedia, že v nich pohyb dokáže vyvolať pocity šťastia a spokojnosti.

STORIN

Košický kraj Prešovský kraj Banskobystrický kraj Nitriansky kraj Žilinský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Bratislavský kraj
Vyberte si poradňu alebo kontaktné cetrum, ktoré je vám najbližšie
Preventívne programy

Online hry

Kalendár podujatí
Máj 2018
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 
 
Odkazy